Szkolenia prawo pracy | Kursy prawo pracy online

Szkolenia – prawo pracy

Zasady prawa pracy to regulacje prawne, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się zawiłe i trudne do opanowania. Zrozumienie ich i stosowanie się do nich jest jednak niezbędne dla zapewnienia ochrony zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Znajomość prawa pracy daje Ci pewność, że przestrzegasz wszelkich wymogów prawnych związanych z zatrudnieniem. Jest to istotne w procesie tworzenia bezpiecznych warunków pracy i pozytywnego środowiska pracy, zapewnienia odpowiednich świadczeń i sprawiedliwego traktowania zatrudnionych, a także by zapobiegać niepotrzebnym sporom i nieporozumieniom, jakie mogą się zdarzyć pomiędzy pracownikami i pracodawcami.

Dzięki Platformie Edukacyjnej Kadry Verte złożoność Kodeksu pracy nie będzie już stanowić dla Ciebie problemu. Niezależnie od tego na jakim poziomie wiedzy się znajdujesz, nasza bogata oferta szkoleń pomoże Ci rozwikłać  zawiłości prawa pracy i opanować sztukę analizowania skomplikowanych scenariuszy zatrudnienia.  

Znajdź odpowiednią ofertę dla siebie

Specjalistyczne szkolenia prawo pracy 2024 – co oferujemy?

Interaktywna platforma szkoleniowa Kadry Verte daje Ci klucz do zrozumienia zasad Kodeksu pracy, co jest szczególnie przydatne po dużych nowelizacjach prawa pracy, które weszły w życie w 2024 roku. Wprowadzono bowiem liczne nowe regulacje prawne do Kodeksu Pracy, związane między innymi z zasadami zawierania umów o pracę, pracą zdalną, wynagrodzeniem minimalnym, itp. Na platformie Kadry Verte znajdziesz szkolenia zaprojektowane z myślą o osobach na różnych poziomach doświadczenia i zainteresowania. Naszym celem jest zapewnienie niezbędnej wiedzy z zakresu prawa zatrudnienia, tak by nie umknęła Ci żadna ważna informacja, a tajniki Kodeksu pracy nabrały jasności i przystępności.

Szkolenia uwzględniające bieżące zmiany w Kodeksie Pracy dla pracowników

Co możesz zyskać dzięki Platformie Szkoleniowej Kadry Verte?

 • Będziesz na bieżąco ze wszelkimi aktualizacjami i nowościami – prawo pracy 2024 stanie się jasne i klarowne, a Ty otrzymasz jak najbardziej aktualną i rzetelną wiedzę.
 • Z łatwością dostosujesz program nauczania do swojego harmonogramu i stylu życia. Szkolenie online prawo pracy na platformie Kadry Verte jest dostępne w różnych terminach i formatach, by maksymalnie ułatwić Ci proces nauki.
 • Otrzymasz nasze wsparcie także po zakończeniu szkolenia. Będziesz mieć dostęp do dodatkowych materiałów oraz możliwość kontaktu z ekspertami w dziedzinie prawa pracy. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco z wszelkimi zmianami w Kodeksie pracy oraz rozwiniesz swoje umiejętności w tym obszarze.
 • Prawo pracy – szkolenie online zapewni Ci dostęp do wiedzy z zakresu prawa pracy bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę w tej dziedzinie, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą. Wierzymy, że nauka powinna być ekscytującą podróżą, niezależnie od tego, na którym etapie kariery się znajdujesz.

Znajdź odpowiednią ofertę dla siebie

Interaktywna platforma Kadry Verte – gdzie wiedza to klucz do sukcesu!

Platforma Kadry Verte to Twój osobisty przewodnik w stale zmieniającym się świecie prawa pracy. Gdy staniesz się naszym subskrybentem, otrzymasz dostęp do bogatych materiałów szkoleniowych, by na żywo chłonąć wiedzę obejmującą całe spektrum tematów z dziedziny prawa pracy, takich jak: akta osobowe, dokumentacja prawnicza, wynagrodzenia, ubezpieczenia, kadry w oświacie, prawo pracy oraz listy płac.

Nasza Platforma to całodobowe centrum wiedzy – wraz z subskrypcją możesz cieszyć się z dostępu do materiałów kiedy tylko ich potrzebujesz. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do wirtualnych spotkań ze specjalistami w dziedzinie prawa pracy, ekspertami w swojej branży, a wszystko to w zaciszu własnego domu. Ponadto oferujemy interaktywne sesje Q&A z naszymi wykładowcami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania związane z tematem Kodeksu pracy.

Zalety szkoleń z prawa pracy i czasu pracy

Szkolenia z zakresu prawa pracy pomagają uczestnikom zrozumieć złożone i dynamiczne zasady zatrudnienia, co pozwala m.in. na zminimalizowanie potencjalnych naruszeń prawnych, które z kolei mogą prowadzić do kosztownych sporów sądowych. Ale to nie wszystko. Rozumienie prawa pracy to także lepsze i uczciwsze relacje w miejscu pracy. Inwestycja w rozwój zawodowy. Start w lepsze jutro. Dzięki Platformie Edukacyjnej Kadry Verte wszystko to znajduje się na wyciągnięcie ręki, ale chcemy także podkreślić, że naszym subskrybentom oferujemy również bardzo konkretne korzyści, takie jak:

 • nieograniczony dostęp do bazy nagrań, w której można znaleźć ponad 150 webinarów oraz około 90 pełnometrażowych szkoleń z tematyki kadrowo-płacowej;
 • dostęp do webinarów i od 8 do 10 szkoleń na żywo w cenie pakietu bez konieczności wcześniejszej rejestracji – plan wszystkich dostępnych webinarów znajdziesz w naszym interaktywnym kalendarzu, a jeśli przegapisz interesujący Cię webinar, znajdziesz go bez problemu zapisanego na naszej Platformie;
 • generator certyfikatów za uczestnictwo w szkoleniach pełnowymiarowych i webinarach – każdy certyfikat zawiera wszystkie potrzebne elementy do poświadczenia udziału w danym kursie;
 • dostęp do bazy wzorów i dokumentów przygotowanych i zatwierdzonych przez naszych ekspertów, w wygodnej formie word, dzięki czemu możesz je swobodnie edytować na swoim komputerze, a które są niezbędne do codziennej pracy;
 • optymalizacja kosztów szkoleniowych – najlepsze rezultaty przy możliwie najniższych kosztach;
 • możliwość korzystania z Platformy Szkoleniowej przez 3 osoby w cenie jednego pakietu;
 • comiesięczne spotkania tematyczne z naszymi ekspertami z możliwością zadawania pytań.  

Kursy z prawa pracy w Kadry Verte – do kogo kierujemy naszą ofertę?

Platforma edukacyjna Kadry Verte otwiera przed Tobą bazę szkoleń z zakresu prawa pracy, dostosowanych do różnych poziomów doświadczenia i specjalizacji:

 • Dla początkujących, którzy potrzebują zagłębić się w podstawy wiedzy o prawie pracy. Umowy o pracę, prawa i obowiązki pracowników oraz zasady BHP w miejscu pracy staną się jasne i zrozumiałe.
 • Dla średnio zaawansowanych, którzy nabyli już pewne doświadczenie, oferujemy szkolenia, które zagłębiają się w bardziej złożone aspekty prawa pracy, takie jak zasady tworzenia dokumentów wewnątrzzakładowych, prawidłowe tworzenie dokumentacji oraz prowadzenie teczek osobowych pracowników, kwestie wyliczania podstawy wymiaru zasiłków.
 • Do ekspertów, czyli doświadczonych profesjonalistów kierujemy zaawansowane szkolenia prawa pracy, które w jasny, lecz wyczerpujący sposób omawiają bardziej skomplikowane kwestie i niuanse prawne, jakie mogą pojawić się w dużych działach kadrowych.
 • Dla przedstawicieli konkretnych nisz oferujemy szkolenia specjalistyczne. Jesteś przedstawicielem kadry kierowniczej? Interesuje Cię prawo pracy w sektorze publicznym lub placówce specjalistycznej (np. medycznej)? W nasze ofercie znajdziesz szkolenia, które zaspokoją Twoje indywidualne potrzeby.
 • Platforma Szkoleniowa Kadry Verte oferuje szeroki wachlarz szkoleń online. Bez względu na to, na które szkolenie się decydujesz, otrzymujesz gwarancję dostępu do wiedzy na najwyższym poziomie, ze wsparciem prawdziwych ekspertów w dziedzinie prawa pracy.

Platforma Edukacyjna Kadry Verte to gwarancja nabycia zarówno wiedzy jak i umiejętności, koniecznych do skutecznego i etycznego zarządzania zasobami ludzkimi w różnych sektorach i środowiskach pracy.

Zostaw nam swój adres email, poinformujemy Cię o nowościach

Cenimy sobie Twoją prywatność. Nie rozsyłamy spamu.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.